Новини

Церемонія нагородження “ТОП-30 творців ізраїльсько-українських змін"

АКТУАЛЬНІСТЬ

________________________________________________________________________

Вперше в історії дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем ми проводимо урочисту церемонію нагородження видатних ізраїльтян та українців, які зробили вагомий внесок у розвиток співробітництва і партнерства, а також у зростання взаємної допомоги, підтримки та зміцнення дружніх відносини між нашими народами.

За 30 років дружби та співпраці ми маємо велику кількість успішно реалізованих та щойно розпочатих проектів у різних сферах - соціально-економічній, торгівельній, науково-освітній, технологічній, гуманітарній та культурній. Але окремого заходу, який би презентував результати взаємодії, а, особливо, вшановував людей, які своєю щоденною працею укріплюють міжнародні відносини, творять зміни та наближують майбутнє, про яке ми мріємо - до цього не було. 30-річчя дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем стало важливою відправною точкою в створенні саме такого проекту. 

Ми маємо знати в обличчя людей, які стоять за позитивними змінами, стрімким розвитком та якісним обміном досвідом у різних сферах взаємодії між нашими країнами. Політиків, дипломатів, підприємців, науковців, освітян, митців, громадських діячів та волонтерів. Українців та ізраїльтян, особиста мрія яких перетворилась на справу всього життя, а служіння іншим стало прикладом для багатьох.


ПРО ЦЕРЕМОНІЮ

________________________________________________________________________

Нагорода “ТОП-30 творців україно-ізраїльських змін” – це визнання  найвищих особистих досягнень у професійній, суспільній, діловій сферах діяльності, відзнака неординарності, таланту, харизми, неабияких лідерських якостей. Водночас, це визнання вагомого внеску в економічний, науковий, освітній розвиток України та Ізраїлю, в налагодження культурного діалогу, створення спільних мистецьких проектів,  а також підтримку дуже важливої міжнародної благодійної та громадської діяльності.


МІСІЯ ТА ВІЗІЯ ЦЕРЕМОНІЇ

________________________________________________________________________

Церемонія покликана відзначити досягнення та мотивувати людей до активної участі у процесах, які відбуваються між нашими країнами, заохочує займати про-активну позицію у розвитку україно-ізраїльських відносин на рівні держав, бізнесів та людей.  
Церемонія нагородження об’єднує справжніх лідерів та амбасадорів України та Ізраїлю, особистостей, які своєю професійною майстерністю, бізнес талантом, творчою енергією та мудрістю задають вектор розвитку та укріплюють визнання й авторитет наших держав на світовій арені. 

Церемонія нагородження активно впливає на процеси укріплення та поглиблення україно-ізраїльських стосунків, формування потужної міжнародної  еліти, яка сприяє подальшому соціально-економічному розвитку обох держав, відродженню духовних та загальнолюдських цінностей, консолідації прогресивних сил наших суспільств.


НОМІНАЦІЇ ТА СИСТЕМА ВІДБОРУ

________________________________________________________________________

Церемонія охоплює такі сфери міжнародної взаємодії, як політика, дипломатія, бізнес, культурно-мистецька, громадська та благодійна діяльність. 

Організаційний комітет є єдиним головним керуючим Органом у прийнятті рішень щодо призначення номінантів та переможців Церемонії 

Організаційний комітет Церемонії формується з числа найбільш авторитетних та впливових державних та громадських дiячiв України та Ізраїлю, а також провідних спеціалістів у конкретних професійних напрямках, компетентність, досвід та інтелектуальний потенціал яких дозволяють об'єктивно оцінити роль особистостi в розвитку українсько-ізраїльських відносин за останні 30 років. 

Виключно таємним голосуванням, Організаційний комітет , приймає рішення щодо  визначення володарів Церемонії у вiдповiдних номінаціях. Кворум для прийняття рішення при таємному голосуванні у відповідній номінації складає 2/3 від загальної кiлькостi членiв Організайного комітету обох держав. Задля досягнення максимальної об'єктивності та збереження тайни голосування склад журі організаційного комітету не розголошується.


ВЗЯТИ УЧАСТЬ ТА НОМІНУВАТИ

________________________________________________________________________

Кожен бажаючий українець та ізраїльтянин має право подати власну заяву або номінувати іншого кандидата. Подати заяву на участь ви можете, зв'язавшись з Організаційним комітетом за електронною адресою: uiis.welcome@gmail.com. Заяви приймаються до 1 грудня 2021 року.