ІСТОРІЯ
За понад 25 років українсько-ізраїльських дипломатичних відносин Україна розвивала стосунки з Ізраїлем у сфері хайтеку та ІТ. Багато українських розробників співпрацювали з ізраїльськими проектами, у той час як ізраїльтяни продавали в Україні свої товари та послуги. Однак все це відбувалось більшою мірою точечно й через особисті контакти — єдиного каналу для налагодження співпраці між країнами не було.
Саме тоді, коли стало зрозуміло, що є велика потреба у створенні спільного майданчика для взаємодії, обміну досвідом, налагодження зв’язків та партнерств — у 2018 році — ми запустили наш перший Саміт.
ІНІЦІАТИВА
Ініціатива належала засновниці та СЕО міжнародної платформи Global Israeli Initiative Альоні Новогородській. Вона застосувала свій попередній досвід організатора масштабних конференцій по просуванню України у світі, зокрема, у США (UTGem, Startup Addventure) та Казахстані (TechConnect), щоб створити новий україно-ізраїльський майданчик, та стала його керівницею та виконавчою продюсеркою.

Ще на етапі перших домовленостей із спікерами та партнерами до ініціативи долучився та активно її підтримав Дмитро Єрьомін, на той час — керівний партнер UNIT.City. Так у Саміта з’явився співзасновник та співпродюсер, а одним з головних партнерів став найбільший у Східній Європі інноваційний парк.

Ідею Саміту як ділового та технологічного містка між Україною та Ізраїлем підтримали представники як бізнесу, так і державних структур. За 4 роки проект став головним офіційним майданчиком для переговорів, звітів, нових партнерств між двома країнами.

UIIS був започаткований у 2018 році як суто технологічний івент, у 2019 році виріс у масштабний Тиждень Ізраїльських Інновацій в Україні, а сьогодні виходить за межі хайтеку завдяки новим тематичним блокам, зокрема економічним, політичним та освітнім.
Ініціатор форума, засновниця та СЕО міжнародної платформи Global Israeli Initiative
АльонА НовогородсЬКА
Співініціатор форума, managing partner Global Israeli Initiative
Дмитро Єрьомін
Цифри та факти
учасників
спонсорів та партнерів
конференції та 20+ додаткових заходів
роки
B2B зустрічей
спікерів
МІСІЯ
Ми об'єднуємо українських та ізраїльських підприємців, технологічні бізнеси, представників уряду й освіти для обміну досвідом й кращими практиками та посилення співпраці між двома країнами.
ПАРТНЕРИ
ОРГАНІЗАТОР
Співорганізатори
МЕДІА-ПАРТНЕРИ