Новини

UIIS2022.Warsaw_Post-release14 грудня у Варшаві відбувся Ювілейний п’ятий Україно - Ізраїльський Інноваційний Саміт. Ідея конференції - передача технологічного досвіду Ізраїлю та обговорення можливих колаборацій для відновлення України, а також формування подальшої стратегії безпечної країни. 

Саміт зібрав на одному майданчику більше 400 офлайн учасників - представників державного сектору, ІТ сфери, юридичного-фінансового ринку, девелоперів, благодійних фондів та громадських діячів, журналістів. А також близько 2000 глядачів онлайн. На саміті було проведено 2 панельні дискусії, присвячені передачі ізраїльського технологічного досвіду щодо безпеки та підтримання стійкої екосистеми. Доповіді спікерів були поділені на 4 тематичні блоки, присвячені технологічним тенденціям у епоху високого ризику, кібертехнологіям, правовим інструментам та технологіям ведення бізнесу, а також впливу лідерів думок та громадських активістів на імідж України та суспільну думку за кордоном. Цілком у саміті взяли участь більше 60 компаній, зі сцени пролунало більше 30 окремих доповідей.

“Вперше нетворкінг на саміті мав настільки необхідний і продуктивний характер, а зустрічі були настільки очікуваними, що кількість обіймів перевищила кількість рукостискань. З української сторони пролунали потреби, в той час як Ізраїльська делегація висловила пропозиції, домовились спільно рухатись далі. Але найголовніше попереду – налагодження взаємодії та кропітка співпраця. Ми заряджені новими цілями та завданнями, беремо з собою всі напрацювання та готуємось наступного року знову зустрітися, але вже в Україні! Віримо, що так і буде!” - каже засновниця Україно-Ізраїльського Інноваційного Саміту, генеральний директор Global Israeli Initiative, Альона Новгородська.

У дискусійній панелі “Як Україні стати “великим Ізраїлем” з власним обличчям: залучення ізраїльського досвіду до формування стратегії безпечної країни” взяли участь Міхаель Бродський, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні, Олексій Арестович, радник Офісу Президента України, Юлій Гере, Радник Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Євген Шерстюк, Керівник Управління забезпечення реагування на кризи Міністерства оборони України. Основні теми дискусії: відновлення національної економіки України в умовах тривалого військового конфлікту на основі унікального досвіду Ізраїлю та питання національної безпеки. 

“Продовжуючи підтримувати українців, ми маємо думати про роль Ізраїлю у повоєнному відновленні України. Я впевнений, що наші знання, наш досвід та наші технології будуть потрібні у повоєнній Україні. Ізраїль може допомогти Україні створити економічний "залізний купол" після війни.” - сказав Міхаель Бродський, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні.

«Найбільше здобуття, яке ми можемо знайти в Ізраїлі – це досвід будівництва високотехнологічної економіки в умовах постійної військової і терористичної загрози. Адже післявоєнна реконструкція буде набагато більш важким випробуванням, ніж війна», - сказав Олексій Арестович, радник Офісу Президента України.

Більше про саміт: FB, TG, uiisummit.com. Фотографії та інші матеріали

Організатори UIIS2022. Warsaw: українсько-ізраїльська технологічна платформа Global Israeli Initiative, Посольство Ізраїлю в Україні, ізраїльський венчурний фонд VentureIsrael, компанії VIZHU, WorkNest та Etgar Strategic Solutions and Entrepreneurship.