Новини

TOP 10 НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНИХ IT-ПРОФЕСІЙ ПОЛЬЩІ У 2023

Сьогодні Польща є одним із найпривабливіших місць для європейських IT спеціалістів, а також «місцем сили» для багатьох українських технологічних компаній після вимушеного переїзду. Особливо це стосується Варшави. Місто перетворилось на швидкозростаючий технологічний хаб. Все більше IT гігантів відкривають тут свої представництва та офіси. З кожним днем зростає попит на фахівців та відкривається гарна перспектива для професійного росту.

Кого ж наразі шукають роботодавці у Польщі з великих технологічних компаній? За дослідженнями рекрутингових компаній, запит на IT спеціалістів від польських роботодавців у 2023 році виглядатиме так:

  1. Java
  2. .net
  3. Python 
  4. DevOps
  5. Angular
  6. React
  7. Node.js
  8. Security Officer/Engineer
  9. PHP
  10. QA Automation

Побачив у списку свою спеціалізацію та плануєш найближчим часом зробити крок у нове майбутнє? Тоді ти неодмінно маєш відвідати UIIS2022. Warsaw – Polish Ukrainian Israeli Tech Summit. На Саміті ти зможеш ближче познайомитись з провідними технологічними кампаніями Польщі, України та Ізраїлю, дізнатися про відкриті вакансії та, можливо, знайти свого наступного роботодавця.

Конференція відбудеться 14 грудня у Варшаві та буде присвячена технологічним відповідям на нові безпекові виклики часу. Саміт об’єднає міжнародні корпорації, технологічні стартапи, венчурні фонди, хай-тек інженерів, технологічних  інфлюенсерів та представників державного сектору Польщі, України та Ізраїлю, щоб посилити співпрацю між країнами в епоху високих ризиків та створити нові бізнес-можливості.

Отже, якщо ти той самий IT-шник, який прагне зробити наступний крок у своїй кар’єрі, і, можливо, долучитися до реалізації безпекових проєктів – заповнюй форму, щоб взяти участь у саміті на особливих умовах!👇