Безкоштовна реєстрація на UIIS 2021
Безкоштовна онлайн трансляція
Мова трансляції /Broadcast language :
Компанія
Посада
Надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі
ЄВГЕН КОРНІЙЧУК
Посол Ізраїлю в Україні
МИХАЕЛЬ БРОДСЬКИЙ
Посол, старший ізраїльський дипломат з великим досвідом у міжнародних відносинах, публічній дипломатії, стратегії бренду, техніці переговорів, бізнесі та просуванні технологій. Глибоке розуміння політичного та економічного середовища в країнах СРСР та Європі.
Генеральний директор і засновник платформи Global Israeli Initiative
АЛЬОНА НОВГОРОДСЬКА
Генеральний директор і засновник платформи Global Israeli Initiative
Генеральний директор і засновник платформи Global Israeli Initiative, засновник і виконавчий продюсер Українсько-Ізраїльського інноваційного саміту. З 2012 р. Альона працювала в галузі стартапів, послуг для корпоративного сегменту та венчурного бізнесу. У 2016 р. вона переїхала до Ізраїлю, де півтора роки працювала директором з розвитку бізнесу в Nexense Technologies — технологічному стартапі, заснованому в США. Нині Альона Новгородська розвиває власну бізнес-платформу для ефективної ділової співпраці між Ізраїлем та іншими країнами під назвою Global Israeli Initiative.
Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України
МИХАЙЛО ФЕДОРОВ
Заступник міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
ДМИТРО СЕНІК
Засновник і генеральний директор групи AllStars-IT Group
СОЛОМОН АМАР
Соломон Амар — засновник і генеральний директор групи AllStars-IT Group, провідної компанії з надання послуг розробки й впровадження програмного забезпечення, що налічує 600 інженерів та має дочірні підприємства в Ізраїлі, Великобританії, Європі та США. Соломон має понад 18 років досвіду керування розробленням програмного забезпечення й виведенням продуктів на ринок, робочого партнерства з сотнями клієнтів і забезпечення успішної реалізації міждисциплінарних технологічних проектів в усьому світі й у різних сферах застосування.
Соломон є почесним членом Клубу послів Ізраїлю, де діє в ролі старшого консультанта з високотехнологічного бізнесу та інновацій. Він має ступінь бакалавра природничих наук з технологій розроблення програмного забезпечення та керування публічними компаніями університету імені Бар-Ілана.

Ізраїльсько-український бізнесмен, почесний консул України в Єрусалимі
ОФЕР КЕРЦНЕР
Засновник UFuture
Василь Хмельницький
Співзасновник Ukrainian Israel Innovation Summit, співзасновник Cybersecurity School
ДМИТРО ЄРЬОМІН
Cпівзасновник Українсько-Ізраїльського інноваційного саміту, співзасновник компанії uData Tech, Школи аналізу даних та Школи кібербезпеки
Керуючий партнер Venture Israel
Роман Гольд
Роман Гольд – керуючий партнер венчурного фонду VentureIsrael, керуючий партнер-засновник JSCapital, офіційний член ділової ради Forbes. Роман інвестує в ізраїльські стартапи із проривними технологіями, від квантових комунікацій до нейронаук та синтетичної біології.
CEO UNIT.City
Доминик Пиоте
Експерт із цифрових трансформацій із 20-річним досвідом роботи, в тому числі в компаніях зі списку Fortune Global 500. За плечима Домініка – робота на посаді CEO в інноваційному агентстві Fabernovel US; заснування консалтингового агентства з цифрових стратегій Rebellion Lab у Кремнієвій долині; надання консультаційних послуг безпосередньо керівникам проєктів і урядовцям у США, Європі, Китаї, Австралії, Японії; управління цифровими стратегіями та інноваціями у BNP Paribas. Домінік став одним із фіналістів глобального пошуку, який на замовлення UFuture здійснила міжнародна команда компанії “Pedersen&Partners”, що спеціалізується на пошуку керівників найвищого рівня. Піоте також є підприємцем (портфель якого нараховує понад 50 успішних інвестицій), ментором стартапів і радником декількох некомерційних організацій. Він є регулярним оглядачем IBM, Oracle, Microsoft, а також Vogue. Піоте є співавтором бестселера “Як Інтернет змінює світ”, виданого чотирма мовами (французькою, польською, португальською, іспанською). Серед нагород Домініка – Національний орден “За заслуги”, виданий президентом Франції за внесок у підтримку цифрової трансформації французької економіки та з ціллю висловити подяку за створення “мосту”, який поєднав Кремнієву долину з Францією. Піоте був визнаний “Цифровою особистістю року” в 2013 році, а також отримав приз за найкращу книгу в галузі технологій у 2008 році.
Прем’єр-міністр України
Денис Шмигаль

Денис Анатолійович Шмигаль — Прем’єр-міністр України, Член Національної інвестиційної ради та Ради національної безпеки і оборони. Кандидат економічних наук.

З 4 березня 2020 року — Прем'єр-міністр України. З 4 лютого до 4 березня 2020 року — Віцепрем'єр-міністр України, Міністр розвитку громад та територій. Ініціював реформи містобудування й трансформації вугільних регіонів.

Обіймав посаду голови Івано-Франківської ОДА, де він працював до 4 лютого 2020. Обіймав керівні посади в компанії «ДТЕК Західенерго», зокрема, очолював ВП Бурштинська ТЕС та «Львівхолод». З травня до грудня 2014 року — заступник начальника головного управління Міністерства доходів Львівської області.

З 2009 р. до 2013 р. обіймав різні посади у Львівській ОДА. Зокрема, очолював головне управління економіки, пізніше — департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості. Очолював правління громадської організації Інститут регіонального розвитку, яка займається проблемами розвитку регіонів та реформою децентралізації.

Закінчив Львівській політехнічний університет. Навчався і стажувався за кордоном. У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розвиток виробничої інфраструктури регіону в умовах ринкової економіки». Почесний Посол ООН з питань народонаселення
Маша Єфросініна

Маша Єфросініна – телеведуча, Почесний Посол ООН з питань народонаселення, Голова опікунського фонду «Твоя Опора», співорганізатор благодійного фестивалю Charity weekend, автор і ведуча YouTube-проекту «Экзамен на откровенность».

За сім років роботи благодійний фонд «Твоя Опора» спільно з фестивалем Charity weekend зібрав близько 130 мільйонів гривень на обладнання для дитячих реанімацій в інституті ім. Амосова, ІПАГ, на апарати ШВЛ, для кімнат реабілітації у дитячих будинках.

У статусі Почесного Посла ООН регулярно здійснює візити до міст України в рамках кампанії «Міста, вільні від насильства».

Спільно з «Товариством Червоного хреста» та Інститутом когнітивного моделювання створила платформу для жертв насильства «Мені здається».

Виконавчий директор, UkraineInvest
Сергій Цівкач
Сергій – юрист з понад 20-літньою практикою в Україні та Великобританії. Він виступав в ролі радника з питань економічної та регуляторної політики, ділових угод та операцій, міжнародних стратегічних відносин для державних, міжнародних та приватних організацій.
Раніше обіймав посади радника Прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України, першого президента України та народних депутатів України. Працював головою правління C.A.S.E.S. International (організація, яка співпрацює з державними та діловими інституціями України, ООН, Світовим банком, ОЕСР, ФТК (США)).
Працював над розробкою законодавства, спрямованого на покращення інвестиційного клімату в Україні; автор та співавтор понад 20 експертних рекомендацій державним органам щодо реформування стратегічних ринків, тобто енергетичної, хімічної, роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, лісового господарства та сільського господарства.
д.м.н., голова Департаменту з трансплантації кісткового мозку та раку Імунотерапія дорослих та дітей, Медичний центр Хадаса, Ізраїль
Проф. Поліна Степенські
Поліна Степенські педіатр, онкогематолог, професор Єврейського університету в Єрусалимі,  учасниця списку "25 репатріантів, які змінили ізраїльську медицину". Такі люди зробили та продовжують робити ізраїльську медицину світовим брендом.
Доктор Степенські провела 3,5 тисяч операцій, розробила авторські протоколи клітинної терапії та пересадки кісткового мозку при остеопетрозі, випустила понад 100 наукових публікацій.
Доктор медичних наук, професор медицини Тель-Авівського університету, а також запрошений професор Оксфордського університету у Великобританії та Стенфордського університету в Каліфорнії
Аріель Ревель
Він є одним з провідних спеціалістів Ізраїлю в області гінекології та акушерства, багато років займається ЕКЗ та малоінвазивною хірургією.
У 2021 році Аріель Ревель опублікував книгу «Імперативи майбутньої медицини». У своїй книзі Ревель пояснює та демонструє, як він прийшов до думки, що використання науково-технічного прогресу є ключем до модернізованої технологічної особистості, яку визначають як транслюдину. Ці люди зможуть подолати обмеження біології, з якими вони народилися або придбали за життя. Такий підхід дає надію на те, що кожна людина зможе досягти оптимального людського щастя. Він стверджує, що навіть сьогодні багатьох із нас, тих, кому імплантовані органи, надруковані на 3D-друку, протези, здатні до надлюдської продуктивності, або широкий спектр технологічних допоміжних пристроїв, вже можна вважати транслюдьми. Він стверджує, що в недалекому майбутньому баланс може змінитися, і кількість людей, що складаються з імплантованих технологічних органів, перевищить кількість людей з біологічними органами.
Як член ради директорів Kadmastem, доктор Ревель розробив індекс Гіппократа, щоб допомогти технологічним компаніям, закладам охорони здоров’я та людству в цілому визначити ефективність і переваги наявних технологій і медичних розробок, враховуючи також різноманітні етичні, морально-гуманні параметри.
Професор Ревель є затятим прихильником Трансгуманістичної конвенції, яку він представляє на початку своєї книги як «Десять заповідей» для лікарів, вчених і тих, хто розробляє та виробляє основні новаторські технології, які можуть бути імплантовані в наші тіла в майбутнє, і які бажають діяти відповідно до цієї конвенції.

Засновник і генеральний директор Simple Investment Ltd
Ігаль (Ігор) Йоффе
Simple Investment Ltd - ізраїльська компанія, яка спеціалізується на професійній підтримці інвесторів, маркетингу нерухомості та управлінні майном громадян Ізраїлю в Україні.

Ігаль (Ігор) Йоффе народився в Україні, емігрував в Ізраїль у 1990 році. Отримав ступінь магістра права (LLM) в Ізраїлі, воєнний прокурор у запасі Армії Ізраїлю, володіє юридичною фірмою та є головою Комітету міжнародних організацій в Колегії адвокатів Ізраїлю
Віце-президент з комерції, Міжнародні Авіалінії України (МАУ)
СЕРГІЙ ФОМЕНКО
1993 - 1994 Менеджер авіакомпанії МАУ з чартерних перевезень;
1995 начальник відділу маркетингу МАУ, секретар правління авіакомпаній членів IATA в Україні;
1995 - 2004 Голова авіакомпанії KLM Royal Dutch Airlines в Україні;
2004 -2011 Віце-президент з продажу та маркетингу МАУ;
2011 – по теперішній час – віце-президент з комерції Авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»
CEO та засновниця BetterMe
Вікторія Рєпа
BetterMe - українська продуктова компанія, яка створює Health & Fitness додатки з понад 100 мільйонами користувачів у всьому світі. Forbes 30 до 30 Europe, Stanford Executive Program & Apple Entrepreneur Camp alumna
Депутат Київської міської ради
ЄВГЕНІЯ КУЛЕБА
Засновник та лідер громадської організації «Місто-сад», громадський діяч, лідер київської команди партії «Слуга народу».
20 вересня 2020 року на конференції міської організації політичної сили в Києві в присутності президента Володимира Зеленського було оголошено, що Євгенія балотуватиметься до Київради від партії «Слуга народу» №1.
№44 у списку найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».
Засновник і генеральний директор, BeeFree Agro
Ноам Азран
Досвідчений міжнародний власник ранчо та експерт з поведінки тварин. Провидець і піонер у сфері управління тваринами на базі дронів, Ноам працює більше десяти років та має міжнародний досвід в управлінні тваринництвом – від невеликих сімейних ранчо до великих комерційних стад у США, Аргентині та Ізраїлі.

Протягом багатьох років Ноам розробляв унікальний погляд, розуміння поведінки тварин і методів пасівництва. Поєднуючи це розуміння з новітніми технологіями, він розробив та включив роботу дронів у щоденні операції з управління ранчо, трансформуючи свій бізнес і особисте життя на краще. З тих пір його місією є допомогти власникам ранчо досягти того ж.
Експертка зі стратегічних комунікацій та розвитку національних брендів, радниця міністра закордонних справ України
МАРІЯ ЛИПЯЦЬКА
Понад 7 років працює у публічній та міжнародній сферах, має досвід роботи у галузі стратегічних комунікацій, PR, державного управління, проєктного менеджменту, фандрейзингу та розробки стратегій. Управляла проєктами та комунікаціями в Консультативній місії Європейського Союзу, Посольстві Швеції в Україні, Офісі Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Міністерстві закордонних справ України.
Два останні роки працює з іміджем України та публічною дипломатією в МЗС
Генеральний директор Cydome
НІР АЯЛОН
Генеральний директор XtraLit
ПРОФ. САЙМОН ЛІЦИН
Професор Ліцин – відомий фахівець в області зберігання та передачі інформації. Він консультує ізраїльські та міжнародні високотехнологічні компанії в сферах зберігання, зв'язку та обчислювання.

Як головний науковець SanDisk, Саймон був інноватором проривної технології зберігання флеш-пам'яті, яка принесла компанії понад мільярд доларів. Він отримав ступінь Ph.D. у ЛЕТІ, Санкт-Петербурзькому державному електротехнічному університеті

Генеральний директор Alfa Gate
Доктор Мохамед Захалка
Голова та технічний директор Diagnostic Robotics
Кіра Радінскі
Міністр будівництва та житлової політики, Міністр у справах Єрусалима і національної спадщини
Зеев Елькін
президент Олімпійського комітету Ізраїлю | Керівник відділу CP, ViacomCBS IL
Яель Арад
Яель Арад — ізраїльська дзюдоїстка. Вона була першою ізраїльтянкою, яка виграла олімпійську медаль. Вона широко відома як одна з найуспішніших спортсменок Ізраїлю, і їй приписують введення дзюдо в спорт.

Після виходу на пенсію Арад розробила кар'єру бізнес-леді та генерального директора. Вона спеціалізується на підприємництві, розвитку бізнесу та маркетинговій стратегії. Вона керує комерційними правами ViacomCBS в Ізраїлі. Арад консультує компанії в різних галузях і читає лекції про досконалість у спорті, житті та бізнесі.
Генеральний директор компанії VIZHU
Михайло Присяжнюк
Генеральний директор ізраїльсько-української компанії дистрибʼютора професійних рішень з безпеки VIZHU, заснованої ізраїльським підприємцем Віталієм Жуковим. Михайло працював у сфері організації професійних ділових заходів в Україні та за кордоном, а також займався розвитком проектів для міста у громадськії ініціативі Kyiv Smart City. З 2019 року Михайло відповідає за розвиток бізнесу та впровадження ізраїльських технологічних рішень з безпеки в Україні.
Керуючий партнер у SupportYourApp, Support-as-Service компанії, що фокусується на ІТ-індустрії
Дар’я Лещенко
Очоливши компанію у 21 рік, Дар’я перетворила її на міжнародний бізнес та одного з ТОП-3 провайдерів підтримки клієнтів у світі. Сьогодні SupportYourApp має 3 офіси, >1000 людей в команді та 200 клієнтів з усього світу.

На основі досвіду SupportYourApp, Дар’я співзаснувала Label Your Data — стартап, що надає послуги анотації даних для машинного навчання. Вона також заснувала OutstaffYourTeam — компанію, що допомагає стартапам створювати ремоут команди.

Дар’я увійшла до списку Top 30under30 за версією KyivPost та посідає перше місце у списку Топ-50 підприємців України за версією MC.Today. Вона також отримала Stevie Award в категорії "Жінка року у сфері підтримки клієнтів та продажів".

Дар’я закінчила бізнес-школу MIM та Aspen Insitute у Києві, а також закінчила Harvard Kennedy School.
Про SupportYourApp
SupportYourApp — це Support-as-a-Service компанія, що надає надійну підтримку клієнтів з фокусом на ІТ-галузь.

Компанію заснували у 2010 із Дар’єю Лещенко в ролі СЕО.  Взявши початок у Києві, компанія стала одним з ТОП-3 постачальників підтримки клієнтів у світі.

Сьогодні SupportYourApp має
  • 3 офіси
  • > 1000 людей у ​​команді
  • Майже 200 клієнтів з 33 країн

Серед клієнтів такі компанії, як Mastercard, Calm, Macpaw, Mastercard, Perimeter81, Guesty, Binah.ai.

SupportYourApp працює з широким спектром технологічних галузей, включаючи SaaS, fintech, додатки, платформи, програмні продукти, апаратне забезпечення, крипто та інші.

SupportYourApp — не лише сервісна, а й продуктова компанія.  Вона розробляє програмне забезпечення для потреб власних клієнтів, включаючи вдосконалену CRM-систему, конструкторів чат-ботів та інструменти підвищення продуктивності на основі штучного інтелекту.
Засновник та генеральний директор ETNA GROUP Security Solutions
Шахар Бар
Ізраїльський високотехнологічний підприємець і генеральний директор WorkNest Technologies
Йогев Саміна
Chief Business Officer у Reface
Антон Воловик
Reface — лідер у застосуванні AI/ML технологій для створення персоналізованого контенту. Мобільний застосунок Reface посів 1 місце в App Store невдовзі після запуску та був у списку найкращих застосунків 2020 у Google Play. Ілон Маск, Джастін Бібер, Снуп Догг та Майлі Сайрус поширювали рефейснуті відео. Станом на жовтень 2021 застосунок Reface завантажили 180 млн разів, а користувачі згенерували понад 4 млрд одиниць синтетичних медіа.

У Reface Антон відповідає за генерацію доходу, включно з В2С напрямом застосунку (підписки та реклама) та B2B, корпоративний і бізнес розвиток, а також залученням фінансування.

До Reface Антон працював у BCG, міжнародній компанії зі стратегічного консультування, та в Horizon Capital — провідному фонді прямих інвестицій у Центральній і Східній Європі.

Антон отримав звання майстра бізнес адміністрування у Гарвардській школі бізнесу (США) та майстра фінансів у IE Business School (Іспанія).
співзасновник ЛУН
Андрій Міма
Ceo - Company founder Sun Spark Education Center & Smarty.Center
Ойрік Дані
CEO в CyberUnit.Tech та co-founder of CyberSchool.Tech
Єгор Аушев
Доктор медичних наук, доктор наук, директор відділу гематології та трансплантації кісткового мозку та банку пуповинної крові Медичного центру імені Хаїма Шеби
Професор Арнон Наглер
Client partner director в компанії Httpool що є офіційним та ексклюзивним представником  Facebook, Twitter, Linkedin, TikTok, Snapchat, Spotify та інших світових медіаплатформ в ринках Центральної та Східної Європи
Ігор Нісенбаум-Левицький
Має більш ніж 10-річний досвід у міжнародних продажах та діджитал маркетингу. Експерт з В2В просуванні на платформі Linkedin
Міністр охорони здоров'я України
Віктор Ляшко
Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні
Олена Волошина
Почесний президент Benish Group
Хайм Бениш
Виконавчий директор Taryan Group
Назар Бурда
Досвідчений управлінець з великим досвідом роботи на керівних посадах та в сфері маркетингу. Освіту здобував в Лондонському університеті Royal Holloway. Кар’єру починав в міжнародних консалтингових компаніях, потім працював топ-менеджером в інвестиційних компаніях та в авіатранспортних компаніях, з початку 2016-року - топ-менеджер девелоперської компанії Taryan Group.
Голова Ради Директорів компанії «Креатор-Буд»
Гуда Ігор
Богданович народився 3 березня 1980 року у м. Збараж. Закінчив Тернопільську гімназію № 1 з поглибленим вивченням фізики та математики. З 18-ти до 22-х  років грав у складі футбольної команди «Волинь». Закінчив Волинський державний університет за спеціальністю – юрист. Післядипломну освіту здобув у Тернопільському Національному університеті за спеціальністю «Облік та аудит», закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». 
З 2006 р. до 2017 р. - директор та засновник компанії «Креатор-Буд».
З 2017р.  і дотепер – Голова Ради Директорів компанії «Креатор-Буд». Філії компанії працюють у Тернополі, Львові та Києві. 
Одружений. Разом з дружиною Наталею виховує двох синів – Андрія та Владислава.

Співвласник та засновник мережі клінік «Мати та дитина»
Данкович Наталія
Кваліфікація, науковий ступінь: лікар вищої категорії, доктор медичних наук

Посада: співвласник та засновник мережі клінік «Мати та дитина».

Стаж: 25+ років

Спеціалізація: акушер-гінеколог, репродуктолог

Освіта: закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за спеціальністю «акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку» на базі кафедри акушерства та гінекології київського пологового будинку №3 та клінічну ординатуру за спеціальністю «акушерство-гінекологія».

Наукова діяльність, публікації: є автором численних наукових праць (42 наукові статті, 2 патенти України на корисну модель).

Професійний досвід: 
1997-1998 рр. – дочірнє підприємство «Медико-санітарна частина» (м. Київ), лікар акушер-гінеколог;
1998-2009 рр. – Київський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини, лікар акушер-гінеколог дитячий у відділенні медико-генетичної допомоги;
2009-2013 рр.  – ТОВ «НЕОМЕД 2007», директор;
З 2013 року – ТОВ «НЕОМЕД 2007», генеральний директор, лікар акушер-гінеколог.
За сумісництвом працює професором кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Університету державної фіскальної служби України (з 2008 р.).
Автор численних наукових праць (42 наукові статті, 2 патенти України на корисну модель).

Стажування за кордоном, конференції та семінари: стажувалася у клініці Бірмінгема (Великобританія), у клініках Канади та Росії. Брала участь у численних конференціях та симпозіумах.

Курси підвищення кваліфікації:
1995 р. – спеціалізація «Дитяча гінекологія»;
1997 р. – клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»;
2005 р. – здобула науковий ступінь доктора медичних наук зі спеціальності «Акушерство та гінекологія»;
2015 р. – спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я»;
2015 р. – отримала вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Акушерство та гінекологія».

Членство у професійних спільнотах: член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Російської асоціації репродукції людини (РАРЧ), Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE).

Пріоритетні напрямки роботи: допоміжні репродуктивні технології.

Володіння мовами: Українська, російська, англійська.
Голова ТРАНСПЛАНТАЦІЇ КІСТКОВОГО МОЗКУ
ІРИНА ЗАЙДМАН
C.E.O. EwaveMD Ltd.
Йосеф Ян
CEO компанії Svoy Group
Євген Баркар
Депутат Кнессету Израїлю, голова Міжпарламентської групи дружби Ізраїль-Україна, партія "Наш дом Ізраїль"
Євген Сова
Голова торгівельно-економічної місії Ізраїлю в Україні та Румунії
Берекет Кнафо
Підприємець, інвестор, доцент, голова академічної ради програми MBA-Olim, Ariel University
Елеонора Школьник
Підприємець і фінансовий радник
Тимур Хромаєв
Керівник відділу міжнародних зв'язків Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю
Доктор Ашер Салмон
Академік НАН України (Біохімія апоптозу), 
Професор, Доктор біологічних наук (Біологія розвитку)
Співак Микола
Президент Української Асоціації Медичного Туризму
Почесний Президент Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму
Віолетта Янишевська
Ректор Аріельського університету
Проф. Альберт Пінхасов
CEO в Etgar, головуючий UIIS 2021
Д-р. Ейтан Ласрі
співзасновниця та співвласник Alef Pro, AlefProBusiness Club, PrIsra, Inveboss, JolSoftware та Rating Pro
Вікторія Молодан
Засновниця Інституту Цифрової трансформації, науковиця з цифрової економіки, міжнародна менторка Vital Voices та Woman on Boards 2050
Надія Васильєва
генеральний директор Taryan Group
Артур Мхітарян
Депутат Кнесету
Татьяна Можарская
СПІКЕРИ